Bezpieczeństwo w gabinecie

BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGÓW

W dobie tak wielu chorób zakaźnych, alergii, obniżonej odporności przywiązujemy ogromną  uwagę do tego, aby klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo. Bezpieczeństwo zabiegów to dla nas absolutny priorytet. Dlatego pracujemy na kosmetykach, które spełniają najwyższe światowe standardy, posiadają odpowiednie certyfikaty i badania kliniczne. Podczas zabiegów korzystamy z materiałów jednorazowych (igły, czepki, klapki, ręczniki, kartridże do mezoterapii, folie do pedicure itp.). W przypadku rzeczy używanych wielokrotnie (cążki, nożyczki, pęsety, frezy itp.) wszystko STERYLIZUJEMY W AUTOKLAWIE, który posiadamy na wyposażeniu salonu kosmetycznego.

Dlaczego sterylizacja w autoklawie jest tak ważna?

Sterylizacja narzędzi w autoklawie to jedyny skuteczny sposób, by przygotować je do użycia w trakcie zabiegu. Każda inna metoda (sterylizator kulkowy, myjka ultradźwiękowa) jest dezynfekcją i nie zapewnia Pacjentowi całkowitego bezpieczeństwa. Wykonywanie zabiegów niesterylnymi narzędziami stanowi zagrożenie dla zdrowia (Pacjentowi grozi zarażenie się wirusem HIV, WZW, brodawczakami czy grzybicą). Umawiając się na wizytę w gabinecie kosmetycznym nie zapominajmy zapytać o autoklaw.

W celu zapewnienia tego, co najlepsze dla naszych klientów, szkolimy się cały czas!
W naszym gabinecie kosmetycznym, znajdującym się na wrocławskich Karłowicach, pracuje wykształcona, profesjonalna i pełna pasji kadra, która w swej pracy korzysta z najnowocześniejszych technologii i urządzeń umożliwiających przeprowadzanie bezinwazyjnych, w pełni skutecznych zabiegów. Jak każdy salon kosmetyczny, któremu zależy na dobru i zadowoleniu pacjentów, stosujemy kosmetyki oraz innego rodzaju preparaty cenionych światowych marek.

W naszym SALONIE LA MADDALENA narzędzia do manicure, pedicure, pęsety, głowice do mikrodermabrazji są sterylizowane w autoklawie medycznym i pakowane w jednorazowe pakiety, otwierane przy kliencie podczas zabiegu.


U NAS KLIENCI MAJĄ 100% GWARANCJI BEZPIECZEŃSTWA ZDROWIA.